Zondag 18 maart, ds. Margreet de Bree


Op deze zondag lezen we uit Johannes 12: 20 – 36. Jezus spreekt hier over een graankorrel; over nieuw leven dat uit de korrel kan ontstaan. Het gaat hier over een veranderingsproces dat aan en in onszelf mag gebeuren.
Hierbij worden we uitgenodigd om mensen te zijn die delen in een groter gebeuren. I.p.v. een mens te zijn die zichzelf zoveel mogelijk moet vasthouden (en zien waar te maken!), mag je als bevrijd mens in het leven staan. Bevrijding, nieuw leven, mens zijn naast de Messias, in verbondenheid met God en elkaar: dat is de Paasweg die we mogen gaan, als mensen van het licht.
Lezingen: Jeremia 31: 31 – 34                    Johannes 12: 20 – 36

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *