14 april Uitnodiging 420 jaar Classis Nijmegen


Afsluitende vergadering van de Classis Nijmegen met herdenking: lezingen over hoogte- en dieptepunten in de veelkleurige 420 jarige geschiedenis. Wat zijn de perspectieven voor de 21e eeuw?

Op zaterdag 14 april 2018 komt de classis Nijmegen voor ’t laatst in vergadering bijeen en dankt zij de Heer der Kerk voor zijn goedheid en leiding door zijn geest. Het breed moderamen van de classicale vergadering Nijmegen nodigt gemeenteleden, betrokkenen, kerkenraad, afgevaardigden en predikanten van harte uit om de korte, bijzondere vergadering en de daarop volgende Dankstond van de Classis Nijmegen bij te wonen.

Locatie:    Protestantse Kerk te Herveld, Schoolstraat 3, 6674 AJ Herveld

Tijdstip:   14.00 – 17.30 uur (vanaf 13.30 uur is de kerk open)

De volledige tekst van de uitnodiging vindt u door op de volgende link te klikken: UItnodiging

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *