7-10-2018 Kliederkerk 14-16 uur


Kliederkerk Huissen – “Wie niet weg is, is gezien!”

Zondag 7 oktober a.s. is er weer een nieuwe Kliederkerk in Huissen. Heb je zin om samen te knutselen en te ontdekken, te vieren en nog wat te drinken en te eten – kom dan naar Kliederkerk. Het gaat er deze keer over dat je soms helemaal géén zin in dingen kunt hebben. Wat doe je dan? We kunnen een smoezenboek gaan maken. Wie kan zich het beste verstoppen en wat is de beste verstopplek? Soms moet je gewoon een beetje geluk hebben om iets niet te hoeven doen . Heb jij al ontdekt welk bijbelverhaal hierin verstopt zit ?

Zin om met ons mee te knutselen, te bouwen, te spelen en te vieren ? Verstop je dan niet! Neem je vader, moeder, opa en/ of oma mee en sta samen klaar voor de start! Zondag  7 oktober van 14.00 uur tot 16.00 uur ben je welkom in de Protestantse kerk in Huissen, Raadhuisplein 35. Voor meer informatie : 06 16764999 of mail naar : kliederkerkhuissen@gmail.com.  En check onze FB -site voor de laatste informatie!!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *