Workshop Psalmen schilderen 6-2-2019


Workshop Psalmen schilderen o.l.v. Ellen Tijmes.

Psalmen kennen een rijkdom aan beelden, opvattingen en emoties. Dat maakt ze heel geschikt om te schilderen! Mensen herkennen de Psalm of herkennen iets uit hun eigen leven in de tekst. Of er ontstaat een beeld, kleur of beweging door de tekst te horen.

Tijdens het schilderen proberen we te ontdekken waar de tekst voor ieder van ons over gaat. Ook wie geen ervaring heeft met schilderen of wie niets met geloven of kerk heeft, is welkom om met deze ontdekkingstocht mee te doen.

De opzet van de workshop is als volgt, met vier tot acht personen starten we met een introductie over het schilderen en de materialen (acrylverf op papier). Daarna lezen we de tekst die centraal staat in deze bijeenkomst. Vervolgens gaan we schilderen en tenslotte bekijken we de gemaakte werken. U kunt zich tot 18 januari voor deze workshop opgeven bij Ellen Tijmes via info@mooimagenta.nl. De cursus wordt verzorgd tegen onkosten ong. €2,50 per bijeenkomst.

Data: woensdag 23 januari en 6 februari 2019 van 20 – 22 uur in de Protestantse kerk, Raadhuisplein 35 in Huissen.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *