Ik zou zo graag een ketting rijgen…


    Ik zou zo graag een ketting rijgen
    maar ik kon de draad niet krijgen

Nu het nieuwe seizoen begint starten weer vele activiteiten. Allemaal mooie kralen die samen de ketting van onze gemeente vormen. Door alles heen en wat alles bij elkaar houdt: de rode draad van geloven en leven, God en mensen.
Wat zou u/jij graag het komend seizoen in onze gemeente willen doen?
Ik ben de komende week op vier momenten in de kerk aanwezig waarop u/jij zomaar even kunt binnenlopen of wat langer blijven. Momenten om met elkaar te delen wat we graag het komend seizoen willen/kunnen gaan doen.


Maandag 9 september:     15.00 – 16.30
Woensdag 11 september: 20.00 – 21.30
Donderdag 12 september: 18.00 – 19.30 (met soep en brood, graag opgeven!)
Zondag 15 september: na de viering

Vragen/info? Matthijs Glastra, 06 2129 4143

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *