26-4 Morgengebed via kerkomroep


3e zondag van Pasen, zondag 26 april: voorganger ds. Barbara Elenbaas. We zijn via  www.kerkomroep.nl met elkaar verbonden in een moment van bemoediging en bezinning.

Digi Weetje

Er blijken van tijd tot tijd wat kleine kinkjes in de digitale verbinding van de kerkomroep te zitten die nog steeds terugkomen. Al lossen die tijdens de uitzending meestal snel weer op. Onze koster Huub zit er scherp bovenop en overlegt steeds met de dienstverlener om dit te voorkomen. Voor als nog geen reden voor paniek of zorg, gewoon luisteren! Het is dan wel gewenst om niet een paar minuten voor de uitzending in te loggen, maar iets ruimer. En gelukkig: alle uitzendingen zijn ook terug te luisteren.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *