21-6-20 ds Dick Kruyt


Vorige week hebben we proef gedraaid met de corona opstelling. Deze zondag gaan we voor het eerst met max. 30 gemeenteleden een viering houden in het kerkgebouw. Er staan nog maar 30 stoelen in de kerk. Veilig op 1,5 m afstand. En we blijven de dienst uitzenden via www.kerkomroep.nl. Wil je als gemeentelid graag aanwezig zijn in de dienst meld je dan aan via aanmelden@pknhuissen.nl. Je ontvangt dan uiterlijk zaterdag 20 juni een bevestiging.

Voorganger deze zondag is ds Dick Kruyt. Het orgelspel zal worden verzorgd door Herman Schimmel. I.v.m. Covid-19 c.q. mogelijk gevaar op besmetting kan er niet worden gezongen (neuriën mag). Desondanks zullen predikant, organist en Sipkje Schimmel op een veilige manier de liederen ten gehore brengen.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *