Filmmiddag 7 en/of 14 december


Kerk iets meer open – filmmiddag op maandag

We willen proberen de ontmoetingsmiddagen op de maandag  weer een kleine herstart te geven.

In de Kerk of de Pleinzaal, niet te  grote groepen, een gezamenlijk onderwerp en ruimte voor ontmoeting.
Maandag 7 en/of 14 december vertonen we om 14.30 uur de film “Little Stars of Bethlehem” (duurt 50 minuten) . Acht Palestijnse kinderen uit een vluchtelingenkamp bij Bethlehem worden uitgenodigd om op te treden op een muziekfestival in Amsterdam. Zij reizen verder dan hun ouders ooit hebben gedaan. Als Mustafa van 11 jaar op zijn cello speelt, ontsnapt hij even aan de harde realiteit van zijn dagelijks leven. Als je wilt komen, opgeven bij predikant@pknhuissen.nl

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *