Pinksteren, kerkterras en gemeentecafé open!


De kerkdienst-binnen blijft nog (heel ??!) eventjes digitaal, maar op Pinkstermorgen 23 mei  waait er  een frisse wind door de kerk en gaan de deuren los! Tussen 11.30 – 13.30 uur wordt de kerk een open en veilig (!) terras. Kunnen we elkaar zien. Een kaarsje branden. Een bruisend glaasje drinken. Momenten van inspiratie: hou vol, heb het leven lief!

Je kunt een kleine veilige rondgang door de kerk maken en ervaren wat het betekent dat de Geest van God in vele talen spreekt. De taal van muziek, van woorden, wat onze handen kunnen doen en zeggen, de taal van beelden. Pinksteren , de geestkracht van Pinksteren, “Vrijheid spreekt vele talen” . Fijn om dat samen te ervaren, vele vonkjes vormen samen een gemeente. Aanmelden is niet nodig, komen wel – welkom!
Voor verder info: Ada van Arkel,06 4472 0555 of Matthijs Glastra,06 2129 4143

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *