17-10-2021 ds. Frank Leever


Want ook de Mensenzoon is niet gekomen om gediend te worden,
maar om te dienen en zijn leven te geven als losgeld voor velen.    

We lezen zondag Marcus 10 : 32 – 45. In de voorgaande hoofdstukken gaat het steeds over het volgen van Jezus. Nu vertelt de Heer dat hij in Jeruzalem ter dood gebracht zal worden. Het lijkt riskant om Hem te volgen op die weg. Het zal toch wel de moeite waard zijn? Wat zal hun beloning zijn als ze Hem volgen? Gewoon een plekje in Gods koninkrijk lijkt Jakobus en Johannes niet genoeg. Als Jezus heerst in zijn glorie willen ze graag naast Hem zitten, de een links en de ander rechts. Hoe zit het met de macht in Gods koninkrijk? En hoe zit het met de menselijke verhoudingen?

ds. Frank Leever

zondagmorgen 10.00 uur, 5e zondag van de herfst

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *