Tweede kerstdag


Tweede Kerstdag – welkom in de kerststal

Nu de kerstnachtdienst dit jaar vervalt, boffen we maar dat Tweede Kerstdag op een zondag valt 😊.
Op Eerste Kerstdag valt al het kerstlicht op het kerstverhaal uit Lucas 2, op Tweede Kerstdag zullen onze eigen verhalen meer naar voren komen. Een paar mensen zullen met een klein filmpje ons laten delen in wat kerstfeest voor hen betekent. Er is muziek en we zingen samen. The Band speelt een klein nummer. En zo bijzonder met kerst:  Maddie Geers zal gedoopt worden. Ze is geboren op 30 april , dus geen ‘echt kerstkindje’ – maar wel een mensenkind die erbij mag horen, in de familie van God en mensen. Welkom in het leven lieve kleine!

Op het einde sluiten we af door aan elkaar de kerstgroeten te geven. Natuurlijk was je dat bijna van plan . . .  DOE HET DIT WEEKEND !!!! Stuur jouw filmpje door naar het  beamerteam@pknhuissen.nl voor woensdag 22 december – zij maken er dan een mooi filmpje van. Tip: houd je mobiele toestel dwars als je een filmpje maakt . Lukt het niet ? Dan kan het beamerteam thuis langs komen om te helpen. Je kunt ook Wijchert de Wit (0613137783) , Leo Scheltinga (0639704574) of Matthijs Glastra (0621294143) benaderen.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *