6-3-2022 Huissens Compas


“Huissens Compas”  wordt één week doorgeschoven naar zondagmiddag 6 maart, 16-18 uur in de Pleinzaal.

Huissens Compas – ‘De Veertigdagentijd, (hoe) doen we dat?’

Als Carnaval gevierd is, begint de vasten of de 40-dagentijd. Een periode om je voor te bereiden op het Paasfeest. Maar hoe doe je dat ? En waarom zou je dat doen ? Er zijn geen dwingende voorschriften,  je kunt het derhalve ook niet ‘goed’ of ‘verkeerd’ doen. Maar die vraag blijft wat hangen: ik zou wel iets willen doen maar weet niet goed hoe of wat . . .
Op zondag 6 maart is net de nieuwe Sjaloom uit waarin voor alle 40 dagen iets wordt aangereikt. Mooi om daar samen naar te kijken. Om  daarbij ook andere ervaringen en mogelijkheden uit te wisselen. Een klein stukje achtergrond. We beginnen met dit thematische gedeelte, daarna tijd voor gezellig samenzijn en wat drinken.

Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *