3-4-2022 ds. Laura van Weijen, Nijverdal


Zondagmorgen 10.00 uur. Online via kerkdienstgemist.nl
Hierbij stel ik mij kort voor:
Ik ben Laura van Weijen, sinds bijna 8 jaar verbonden aan de Vrije Evangelische Gemeente van Nijverdal, en daarvoor 25 jaar werkzaam voor de Gereformeerde Kerk van Velp en de Protestantse Gemeente van Doetinchem.
Het is vandaag de vijfde zondag onderweg naar Pasen, met de naam Judica, vrij vertaald: oordeel mij niet……
Want wat zou er gebeuren wanneer de Eeuwige ons werkelijk de maat neemt naar onze daden? Hoe vaak zijn wij als mensen geen baasjes die uit zijn op ons eigen geluk, met alle gevolgen die dat met zich meebrengt. De Eeuwige oordeelt anders dan wij denken. Dat is tastbaar geworden in het leven van Jezus. Is het niet telkens weer de uitdaging hoe wij daarmee omgaan?
We vieren de Maaltijd van de Heer, Maaltijd van vergeving en verzoening, Maaltijd van vrede. Ontvangen wij daar de kracht die ons doet opstaan tegen kwaad en tegen onrecht?
Ik wens ons allen een goede viering,
ds. Laura van Weijen, Nijverdal

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *