27-8-2023 ds. Roelie Reiling (em.)


A.s. zondag gaat ds. Roelie Reiling voor in de viering. Aanvang 10.00 uur.

Wie zijn onze voorgangers?

De Protestantse Kerk telt ca. 1500 predikanten, 650 kerkelijk werkers en 150 pioniers. Daarnaast zijn er zo’n 500 geestelijk verzorgers actief. Wie zijn de mannen en vrouwen die onze gemeenten voorgaan en bijstaan, of de kerk vertegenwoordigen in de samenleving? En wat bezielt hen?

Via onderstaande link vindt u meer informatie over Roelie Reiling. Ze werkte bijna 20 jaar met mensen met een verstandelijke beperking. Nu heeft ze tijd om plaatselijke gemeenten bij te staan met een vraag op dit gebied. Roelie Reiling (1955): “Er zijn maar kleine aanpassingen nodig om een inclusieve kerk te zijn.”

https://protestantsekerk.nl/verdieping/ds-roelie-reiling/

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *