23-9-2018 ds. Akke-Clara Thim 1


Is het mogelijk íets bij te dragen aan vrede?
We luisteren naar twee bijbellezingen en naar fragmenten uit het verhaal van een hedendaagse, moedige vrouw. We bidden en zingen vredesliederen en de cantorij helpt ons daarbij. Het thema van de vredesweek dit jaar is ‘Generaties voor de vrede’. Het maakt wel uit, of je jong bent of oud, maar iedereen kan op eigen wijze meewerken aan vrede in je eigen omgeving. (Waar) Vind je de kracht en de moed, om dat te doen?

Ds. Akke – Clara Thimm


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “23-9-2018 ds. Akke-Clara Thim

 • Pieter Kat

  Aan Ds. Akke-Clara Thim,

  Als vz. van de werkgroep Midden Oosten van DG WereldWerk en nauw betrokken bij het project Palestine Community Music van Musicians without Borders heb ik een oproep gedaan aan DG WW om van ons te laten horen bij de afschuwelijke ramp die zich in Jemen voltrekt waar miljoenen kinderen van honger zullen sterven als er niets gebeurt.
  Het is wel geen vredesweek meer maar vanuit ons gedachtegoed mogen wij niet zwijgen. Ik zou die oproep met foto graag toesturen maar weet niet hoe. We zien elkaar op 11.11 in DG Apeldoorn.

  Met vriendelijke groet,
  Pieter Kat (veel contact gehad met DOWILVO)