29-09-2018 Bridging Gaps weekend


In het weekeind van 29 op 30 sept. 2018 ontvangt onze gemeente via de Theologische Faculteit van de VU in Amsterdam opnieuw twee theologiestudenten uit het buitenland. Zij zijn deze keer afkomstig uit Guatemala en uit Indonesië. De studenten zijn te gast bij leden van onze gemeente en maken op die manier kennis met het Nederlandse ‘dagelijkse’ leven. Het onderlinge contact is erg belangrijk en daarom wordt er voldoende ruimte vrijgemaakt voor gesprekken. De gasten eten gezamenlijk met hun gastgezinnen in de kerk en er staan een bezoek aan het Openluchtmuseum in Arnhem en een rondwandeling door Huissen gepland.

Namens de diaconie, Ada van Arkel.

https://www.pthu.nl/ccbi/Projects/bridging-gaps-2.0-omschrijving.pdf

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *