Advent, liturgische bloemschikking


Voor de viertafel of op de rand boven de oude ingang (absis) wordt bij speciale vieringen een symbolische schikking gemaakt. U kunt de beschrijving en foto’s vinden op de pagina Liturgische bloemschikking. Symbolen verbeelden de essentie van een thema. En symbolen roepen emotie op. Op die manier brengt de schikking de diepere betekenis van een viering, een periode, over. Er wordt een grote variatie aan vormen, materialen, kleuren, bloem en groen gebruikt die aansluiten bij een bepaald Bijbels thema. Daarmee wordt de zeggingskracht nog eens extra vergroot.

De bloemschikkingen worden verzorgd door Hennie Klaasen Bos-van Zetten, Bea van Groezen-Verbeek en Mariëtte van Herwijnen-Lastdrager.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *