6-6-2021 Kerk weer open!


Vanaf zondag 6 juni ben je op zondagmorgen weer van harte welkom in het kerkgebouw. Mits je geen klachten of onlangs nog onbeschermd contact hebt gehad met iemand met corona. Net als vorig jaar moet je je voor de viering op zondagmorgen aanmelden via aanmelden@pknhuissen.nl.

Er is plaats voor max. 30 personen (excl. medewerkers). De stoelen staan weer in de ‘oude’ opstelling. Waar een kussentje op de stoelen ligt, mag je gaan zitten. Na afloop van de viering kun je blijven om nog even koffie/thee te drinken. Net als vorig jaar vanaf je zitplaats.

Bij bevestiging ontvang je de geldende afspraken om veilig aanwezig te kunnen zijn.

NB. De vrijdagmiddaginloop (14 – 16 uur) start weer vanaf 11 juni.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *