20-10-2021 Filmavond ‘Babyteeth’


Komend winterseizoen is er op 6 woensdagavonden weer een mooi filmprogramma te zien. Rode draad is daarbij ‘de kracht van levensverhalen’. Every picture tells a story – een goed filmverhaal vertelt vaak ook iets over mijn eigen levensverhaal.

Woensdag 20 oktober om 19.45 uur – BABYTEETH

Het speelfilmdebuut van de Australische Shannon Murphy over Milla, 15 jaar en ongeneeslijk ziek.  Ze wil nog zo graag genieten van alles wat het leven te geven heeft, maar weet en voelt dat haar kostbare levenstijd verstrijkt.  Geen droeve sentimentele film, maar ‘springerig en dwars’ , knallende kleuren en humor die zomaar kunnen omslaan in hartverscheurend intens verdriet.

Rond Milla bewegen met vallen en opstaan haar ouders die op hun eigen wijze met dit grote verdriet proberen om te gaan en Milla moeten vrij-laten.
Voor info: matthijsglastra@kpnmail.nl

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *